MENU nowości

 
SZYBKI kontakt

W&P s.c.
tel/fax: +48 22 215 16 01
tel/fax: +48 24 264 22 10
e-mail: biuro@wip-budownictwo.pl

 
STATYSTYKI odwiedzin

81 wyświetleń strony dzisiaj
240095 wyświetleń strony
4 osób w ciągu 10 min
2 aktywnych widzów obecnie
 
OPCJE dodatkowe

 

O nasFirma budowlana pod nazwą W&P s.c. istnieje na rynku od 2008 roku. Spółka została zawiązana przez przedsiębiorców: Sławomira Wicińskiego (SEBAR) i Roberta Piątkowskiego (OPUS), działających w branży usług budowlanych od 1994 roku.

Projektujemy i realizujemy budynki oraz lokale użytkowe pod klucz, a także związane z nimi elementy infrastruktury zewnętrznej. W kolejnych latach funkcjonowania na rynku systematycznie rozwijaliśmy działalność związaną z budownictwem mieszkaniowym.

Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom inwestorów realizujących zarówno duże inwestycje budowlane jak i mniejsze projekty.

Duże grono Klientów doceniło wysoką jakość, dbałość o szczegóły i sprawną organizację pracy. Na liście inwestycji, w których uczestniczyła nasza firma znajdują się prestiżowe obiekty, które na trwałe wpisały się w krajobraz naszego kraju.

Z myślą o naszych Klientach współpracujemy jedynie z odpowiednio wyselekcjonowaną i sprawdzoną grupą dostawców. Cele, do których dążymy realizujemy stawiając na kompetencje i długoletnie doświadczenie naszych pracowników.

Z pełnym zaangażowaniem dążymy do bycia najlepszymi partnerami naszych Klientów, na co wskazują liczne referencje, z którymi mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie.


Serdecznie zapraszamy do współpracy.